Zerennet.com

Çorumlu Sıtkı >> Kaliteli Estetik

Kaliteli Estetik

Eski çağlardan beri insanlar kendilerine dikkat ederler. İnsanlar özellikle diğer insanlara ve kendilerine güzel görünmek için kendilerine çeşitli bakımlar yaparlar. Bu bakımlarla ciltlerini güzelleştirmeye çalışırlar. Kimi insanlar bu hususta başarılı olurlar ve ciltleri yaşlanıncaya kadar güzel gözükmesini sağlarlar. Bu tip insanlar kaliteli gerçekten işe yarayan krem vb. ürünleri kullanarak ciltlerinin her zaman güzel kalmasını sağlarlar. Bu bakımlar sayesinde ciltleri daha geç yaşlanır ve daha uzun süre genç kalırlar.

Bunun aksine bir de kalitesiz ürünler kullanarak ciltlerini mahveden insanların sayısı da az değildir. Bu tip insanlar ciltlerini güzelleştirip derken kendilerini mahvederler. Bu durum onları hem maddi hem de manevi açıdan yıpratır. Bu duruma düşmemek için kaliteli ürünlerle kendimize bakmalıyız. Eğer para açısından düşünüp daha az para harcayarak daha güzel olmayı istersek bu konuda başarılı olma ihtimalimiz pek yoktur. Yani demek istediğim nokta parayı düşünerek kendimize zarar vermemeliyiz. Teknoloji öyle noktaya geldi ki artık hata yapsak da bunları düzeltme şansımız vardır. Mesela bir insan cildine her ne kadar zarar verirse versin bu hatasını estetik ameliyatlarla düzeltme şansı bulunmaktadır. İnsanlar bazen kendilerine dikkat etmezler bazen zarar gelmez diye düşünürler bazen ise kendilerini çok fazla yorarlar. Bu gibi durumlarda vücudumuz etkilenmektedir. Vücudumuz o kadar hassas bir denge içerisindedir ki en ufak bir tersliğe vücudumuz hemen reaksiyon vermektedir. Örneğin ayakta fazla durursak bu durumdan en fazla ayaklarımız etkilenir ve ayağımızda çeşitli sorunlara yol açar. Bu sorunların en bilineni nasırdır. Nasırlar estetik operasyonlarla çok kısa bir operasyonla yok edilir. Bir başka en fazla karşılaşılan problem kulak sarkmasıdır. Özellikle bayanlar ağır küpeler taktıkları takdirde kulakta sarkma meydana gelir bu sarkmaları estetik operasyonlarla düzelterek kulaklarını eski görünümüne kavuşturabilirler. Kulak estetiği en fazla yapılan operasyonlardandır.

Bu operasyonlar çok zahmetsiz kısa operasyonlardır. Özellikle bayanların en fazla estetik yaptırdıkları bölgeler göğüsleridir. Göğüslerde çeşitli estetik müdahalelerle düzeltilebilinir. Meme büyütme operasyonları çok basit operasyonlardandır. Göğse çeşitli silikonlar eklenerek hacmi genişletilir ve hastanın istediği hacme gelinceye kadar bu müdahale devam etmektedir.

corumlu-sitki
Diğer "Çorumlu Sıtkı" türküleri
© Copyright 2010 Türküler geçidi. Türkü sözleri / Türkü video klipleri.| Tasarım: Lake boya